gkandMT2
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Özlü sözler , sevgi sözleri ve dostluk

Özlü sözler , sevgi sözleri ve dostluk Empty Özlü sözler , sevgi sözleri ve dostluk

Mesaj  Rainth C.tesi Ağus. 14, 2010 11:47 am

Ben Biraz yazıyım sizinde paylasmak istedikleriniz varsa konun altından devam edebilirsiniz

1.Biz Arkadaş degilizki aramızda mesafe olsun
Biz knka degilizki aramızda g.t ayagı olsun
Biz Kardesiz be bırakınd bizi ayıran ölüm olsun..!

2.İçtigim Sigara Gibiydin Tek farkın ben Sigarayı Sen beni Bitirdin..!

3.Sakın Sevdigine''Hiçmi Sevmedin'' deme, Bu ayrılıktan Daha Acı verir İnan,Bütün yükü onun üstüne veripde ''Bırakma'' deme... Sen onu Bırakma,Ardına bakmadan gidenleri ise Asla Takma...

4.Kralına gideriz dediniz ama ,Ayagıma gelen olmadı Wink

5.Uzaklık deyip Dert ettigin Ne dirki Sevgili, Bız YARADANI Görmeden Sevmedikmi ?

6.Biz Kardes dedigimiz adamlar için ÖLMEYEDE Gideriz GÖMMEYDE...!

7.Korkaklık insanı ''ölüme''
Karasızlık ''Tehlikeye''
Cesaret ''Zafere'' götürür...!

8.Serseriler için Asktan anlamaz derler. ib ne lere sorun bakalım askı kimden örenmişler ...!

9.Her Mevzuda Başrol oynuyosan,Her semtte Atar yapıosan,Hiç bir olayda geri vitesin yoksa,Caddede polis aramıs var lafına kahkaha atıyosan,Devamını görsende polislerle ortam yapıosan,Semtindeki herkesin en kötü yaralamadan sabıkası varsa,Kendi mahallenin kızları bile atarlıysa,En küçük olayda bile tüm semt ayaklanırsa,Herkez sana eyvallah diyorsa senin kimseye eyvallahın yoksa,Ya kanında var Yada ÖRNEKTEPELISIN ULEAN............!

dedim gibi bildigi güzel sözleri paylasmak isteyen varsa konun altından devam...!

Rainth