gkandMT2
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Edit..!

+4
XxXTuqceXxX
ecLipSe
Rainth
BySenyooR
8 posters

Edit..! Empty Edit..!

Mesaj  BySenyooR Salı Ağus. 03, 2010 2:37 pm

İşte Arkadaşlar edit item alıp serbest açıp (ne de olsa yatmazlar ya) Milletin huzurunu kaçırıyorlar

http://i1008.hizliresim.com/2010/8/3/2463.jpg

NoT:(küfürlerde bu adamın ss si yayınlanmıştı ve gkand banladım demişti ama buyrun bu adam hala oynuyor.!)
BySenyooR
BySenyooR

Edit..! Empty !!!

Mesaj  Rainth Salı Ağus. 03, 2010 2:47 pm

yaw bu GM az önce bunun bi loncasi var savas actim trliyon falan vuruodu

Bnde dedimki banlancaskın oda dediki ben gm yim bun yan carım

Bende sövdüm küfür ettim sonuna kadar da arkasındayım çıkar bida ederim banlandım ama cokta umrumda degil

Yine söylüorum ettigim küfürlerin arkasındayım elime böle bi firsat gecse yine ederim

yaw bu Gm ler kendini ne olarak görüo ??? Sizde insansıznı bizde Sen beni burda banlarsın ben seni baska bi yerde Very Happy:D:

Rainth

Edit..! Empty Geri: Edit..!

Mesaj  BySenyooR Salı Ağus. 03, 2010 2:52 pm

Valla ya gkand banladım demişti banlamamış (arkadaşı heralde)Bu itemlerle bişe olamazsınız ki yeterki insan olun
BySenyooR
BySenyooR

Mesaj  ecLipSe Salı Ağus. 03, 2010 6:06 pm

cok yakin arkadaslar gkandla

ecLipSe

Mesaj  XxXTuqceXxX Salı Ağus. 03, 2010 10:47 pm

raint bende ordaydım taktın zaten sen bana o savasta Very Happy dediklerinin hepsinin arkasındayım adamın yan çarı Gm ise yan çarıyla lonca savaşı yapcana Gm olup oyunla ilgilenmesi lazm. clown
XxXTuqceXxX
XxXTuqceXxX

http://lagadmt2.tr.gg/

Mesaj  Ring2 Çarş. Ağus. 04, 2010 1:07 am

hani bu banlanmisti hakaretten
Ring2
Ring2

Mesaj  TheLasTaSaS Çarş. Ağus. 04, 2010 10:50 am

adam gkanddan almadiysa o cara en az 100tlden fazla yatirmasi lazimdi ama yatirmaigina qore gkandin knksi ise bak gmnin arkadasi olan adam oluyo

TheLasTaSaS

Mesaj  gkand Çarş. Ağus. 04, 2010 4:14 pm

Arkadaşlar Ben Bunu Tanımıyorum Şimdi Charına Girip Bakıcam Lütfen Düzgün Konuşun BU arada Rainth Seni Kim Banladı ??

+ Hiç Bir GM Kimseye İtem Dağıtımı Yapmadı Shadow38 charı Çalındı Ve Bana Bildirdi Hemen Değiştirdik Ama Çok Geç di Bişi Yapamamdım Ama ondan sonra bu işe karşıan en az 5 kişi en az da 20 CHAR şifre değiştirildi yada Ban yedi afa uyarıldı zaten HAKAN Yok kaç zmndır Tatildeydi En son Hatalarını Bİldirin Gereğini Yapayım Bugun ve Yarın FULL boşum Ve Forumdaki Sorulara Yanıt Vereceğim ÖZEL MSJ ATMAYIN

gkand
Admin

http://www.gkandmt2.com

Mesaj  gkand Çarş. Ağus. 04, 2010 4:21 pm

charının Şifresi Değiştirilmiştir Bir daha oyuna Giremez Smile girerse Tekrar Haber Veriniz

gkand
Admin

Mesaj  WeAreSoSorry Çarş. Ağus. 04, 2010 4:36 pm

wAYYYYYYY ilk Defa Gkanddan Cewap qeLdi Hayret xD

WeAreSoSorry

Edit..! Empty !!!

Mesaj  Rainth Çarş. Ağus. 04, 2010 9:30 pm

ha bu car banladı beni Smile

he küfür ettimi evet ettim oda bana küfürle karslik verdi.Bnde ona öle öle gitti sonra seni banlıcam dedi.

sen nası trlyon vuruon ban yicen dedim oda ben gm yim buda yan carım dedi.

He bide sunu dedi Herkesi kesiosun gel benide kes dedi ( not:normal edit ol aklını alıyım Smile )

gökhan afayı uyardım diyosun adam forumda benim üzzzzzerimden ne oyunlar oynadı haberin vardır heralde Exclamation

Rainth

Mesaj  gkand Çarş. Ağus. 04, 2010 10:01 pm

Rainth Banın Kalkmıştır Afa İle de Epey Bi konuşacağım yüz yüze Smile Nese Kusura Bakma Smile Onun Adına Özür Dileyelim Ama Burda Oyunu Bırakıyorum sonra Burda Başka Serverların reklamını Yapmayınız Lütfen Bırakıyorsanızda Saygı İle Bırakınız Krowaz Hamacili Server Kurmuş saygılarımla Hatta Ben onun ağına Girdim Ve Yardım Da Ettim Sorabilirsiniz başka servera Gitmek İsteyenlere Kapımız Açıktır Bu arada O fazla Editler Kesinlikle USER lara satılmamaktadır Bazı Kişi veya Kişiler Shadow38 Adlı GM nin Charını Soymuşlardır Zaten Diğer GM lerde İtem Editleme Yetkisi YOktur Yani Editli İtem Dağıtılamaz ve GMLERE SAKIN İTEM ŞİFRE GİBİ ŞEYLER VERMEYİNİZ

gkand
Admin

Edit..! Empty !!!

Mesaj  Rainth Çarş. Ağus. 04, 2010 11:09 pm

gökhan şunu söliyim aFa sw kapanıor diye bi konu actı ve sw nin kapatılması mazereti olarak beni gösterdi böle bi durumda senin tepkin ne olur ?

Bende sinirlendim madem oyun benim yüzümden kapanıyo buyrun bundan sora burda deavm edin dedim

Kesinlikle art niyetle yapılan bisi degildir sadece real hayattada sinirli biri oldugum için bide böle bisi olunca haliyle böyle seyler ortaya çıktı snde kusura bakma

Son olarak beni banlayan car yani 'ezo' bana bunun hangi gm oldunu sölermisin yada gm degilse bile banlama yetkisi nasıl eline gecti anlayamadım

Rainth

- Similar topics