gkandMT2
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

=) Beyler Ltfen oquyun Yarılacaqsınızz!! :D

4 posters

=) Beyler Ltfen oquyun Yarılacaqsınızz!! :D Empty =) Beyler Ltfen oquyun Yarılacaqsınızz!! :D

Mesaj  GecemFirari Salı Ağus. 03, 2010 5:58 pm

buqün gmler Açıktı kendilerine koydgmz ss lere bakmalarını ve banned uyqulamalrını istedim aldgm cevap: zaten 200 kişiyi banladık oyunun başında artq banlyamayz işimiz gücümüz var zaten =)

Benm o an içimden dediklerim=
-Ulan bi insanda bu kadarmı user korkusu olur-
-Ozman Hade hep beraber küfür edelim 4x acalım skil hack kullanalm ohhhh ne güzel-
-Ulan bende akıl olsa şu oyunu hackle oynardım şuan hacksiz oynyorum genede Hacklısın diolar adama tek atınca =)-
-hacklilerde zaten banlanmıyomuş-
-Hay ben böle gm liqin _________-

kısacası arkadaslar hadi toplu hile yapalım ozaman oyunun civisini cıkaralım madem ban atmıyolar dedğimi uygulayın ...
GecemFirari
GecemFirari

=) Beyler Ltfen oquyun Yarılacaqsınızz!! :D Empty evet kardeşim

Mesaj  beratumut123 Salı Ağus. 03, 2010 10:29 pm

valalhi çok haklısın geçen bende bi gm le görüştüm adam diyorki ss al foruma yolla tmm yolladim diorum ondan sonra dediki tmm onlar geregini yapar dediler 1 aydır ss forumda ama yaptiglari tek bişey var oda oyuna lag getirmek o kadar başka bi işe yaramıyorlar bunlar

beratumut123

https://www.facebook.com

=) Beyler Ltfen oquyun Yarılacaqsınızz!! :D Empty Geri: =) Beyler Ltfen oquyun Yarılacaqsınızz!! :D

Mesaj  XxXTuqceXxX Salı Ağus. 03, 2010 10:33 pm

adama tek atınca bide hilecisin diolarya içimden diyorum bari kullanıyımda öle diyin şunu Laughing
XxXTuqceXxX
XxXTuqceXxX

http://lagadmt2.tr.gg/

=) Beyler Ltfen oquyun Yarılacaqsınızz!! :D Empty Geri: =) Beyler Ltfen oquyun Yarılacaqsınızz!! :D

Mesaj  BySenyooR Çarş. Ağus. 04, 2010 6:58 am

valla iyi fikir belki akılları başlarına gelir??
BySenyooR
BySenyooR

Mesaj  GecemFirari Cuma Ağus. 20, 2010 6:09 pm

Halaa oynyonuzmu bu salak oyunu beyler www.pvpserverler.org girin buraya bulun bi sw oynayın ya kimin gm oldgu belli deil herqün buq korkusu Very Happy pff s.edn su oyunu bıraknda aklları baslarna glsn !!
GecemFirari
GecemFirari

- Similar topics