gkandMT2
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

sesleniş..!

sesleniş..! Empty sesleniş..!

Mesaj  N0P4N1C Salı Ağus. 03, 2010 11:07 pm

[b][i]arkadaşlar yaklaşık 2 haftadır bu oyundayım pvp çok qzl qzl sarıyor fakat yönetim qerçekten kötü insanlık hayattaki en önemli kavramlardan birisi ama bazı insanlar bunu ya anlamıolar yada anlamak istemiolar dünya fani hayatta ne zmn öleceqimiz belli deil ama neden bu oyunda böyle haksızlıklar oluyor anlamadım bazı insanlar sırf arkadaşları diye onlara ayrıcalık qösterilmesi beni qerçekten üzdü çünkü eyer bi ortam yaratmak için pvp açıyorsan bütün insanlarla ilqinelilmeli burda bir çok konu okudum çoğu kişi yönetim şekliden memnun deil yani diyeceqim şu bir gm sadece oyuna qirip 2 tane metin atıp 2 tane boss atıp snra arkadaşlarına item daqıtıp qeri oyundan çıkmakla olmuo eyer bir pvp server açmışsan insanların sorunlarına önem wermelisin eyer weremiosan insanların oyunu bırakmaları qayet normal bu konuyu gmye baskı yapmak içn açtım çnkü baskı yapılmassa bu pvp fzla yaşamaz eyer pvpyi fzla yaşatmak istiosa gm herşeyi dikkate alıp biraz düşünmeli okuyan herkes sonsuz tşq. yararım olduysa ne mutlu Smile

N0P4N1C
Misafir